VI EDYCJA - 4 SIERPIEŃ 2001

7club od samego początku swojego istnienia organizuje turnieje bilardowe. Pierwszym turniejem był turniej w dziewiątkę, nie spotkał się on jednak z takim powodzeniem jak zorganizowany później turniej w bardziej popularną ósemkę.

Turnieje rozgrywane są cyklicznie - średnio co półtora miesiąca. Jak do tej pory rozegraliśmy już sześć edycji. Po wakacjach, na początku września odbędzie się kolejna, siódma edycja.

Zasady są, we wszystkich edycjach, takie same. Gramy w systemie 2 K. O. (druga przegrana eliminuje z turnieju) w systemie pucharowym, do trzech wygranych partii  - półfinał do czterech, a finał do pięciu wygranych.

Informacje o kolejnych edycjach pojawiają się w klubie (i wielu innych klubach bilardowych w Warszawie) zwykle około dwóch tygodni wcześniej. Wpisowe wynosi 20 PLN, w dniu turnieju 25 PLN.

UWAGA!!!

Wszyscy, którzy swoją obecność zadeklarują poprzez wysłanie wiadomości na adres bilard@7club.iq.pl i potwierdzą swój udział w turnieju nie później niż w przeddzień turnieju zapłacą tylko 15 PLN.

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy doskonałą zabawę i wspaniałe nagrody!!!