Pod adresem www.7club.com.plstworzyli¶my nowy serwis Klubu.
Zapraszamy do odwiedzenia!

PRZEJD¬ DO NOWEGO SERWISU
OdwiedĽ star± wersję


<IMG SRC="../CDRW/flash/Adv.gif" WIDTH=468 HEIGHT=100 BORDER=0>


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia i zrelaksowania się w klubie 7club, w skład którego wchodzi kręgielnia, największy klub bilardowy w Warszawie, oraz szereg innych maszyn rozrywkowych.

Klub znajduje się w kompleksie rekreacyjno-rozrywkowym PRAWY BRZEG, przy ul. Jagiellońskiej 7 w Warszawie, w skład którego wchodzą także:

  • pływalnia,
  • siłownia,
  • sauny,
  • gabinety masażu i odnowy biologicznej,
  • sala gimnastyczna,
  • bezpłatny, dozorowany parking
  • i inne

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt do gry w kręgle, bilard, dart i inne gry zręcznościowe. Naszym gościom proponujemy profesjonalny instruktaż i doradztwo w zakresie zasad i techniki gry - w kręgle, bilard oraz dart. 

Cały obiekt - tak ośrodek rekreacyjno sportowy jak i sam 7club są w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ruch dla tych osób wewnątrz budynku ułatwiają specjalne windy i przygotowane w tym celu podjazdy. 

Dojazd do Klubu oraz wjazd na parking przedstawiony jest na mapce.

W Klubie zorganizowaliśmy wiele imprez, zarówno imprez oficjalnych oraz prezentacji dla firm, jak i indywidualnych uroczystości dla dzieci, młodzieży i dorosłych - urodzin, imienin i innych spotkań okolicznościowych. Każda z tych imprez, dzięki zadowoleniu naszych klientów, stała się naszym osobistym sukcesem.

W Klubie organizujemy także rozliczne turnieje, do tradycji należy turniej bilardowy w popularną "ósemkę", 7club 8ball COMPETITION. Odbywa się on regularnie, średnio co około półtora miesiąca. Więcej informacji w dziale "bilard". Prócz tego - turnieje w kręgle i dart.

 

Strona jest optymalizowana dla przeglądarki Internet Explorer 4.0 (lub wyższej)
i powinna być przeglądana w rozdzielczości 1024 x 768 (lub wyższej)